Jaki jest orientacyjny koszt wykonania wszywki żakardowej?

 

Aby ułatwić Państwu wstępne oszacowanie kosztów można przyjąć, że średnia wszywka może kosztować od 0,12 zł/szt. do 0,40 zł/szt. Proszę jednak pamiętać, że cenę wszywki (jak również innych elementów znakowania) kształtują takie parametry jak wymiar, ilość użytych kolorów, technika wykonania itd., dlatego podany przedział jest jedynie orientacyjny. Nasz zespół każdy projekt wycenia indywidualnie, dostosowując jego parametry do indywidualnych oczekiwań Klientów.

 

Jaki jest czas realizacji zlecenia?

Zlecenia produkcyjne wykonujemy w terminie od 7 do 14 dni roboczych, każdorazowo podajemy najkrótszy, realny termin realizacji w odniesieniu do poszczególnych wyrobów.

Jeżeli przed produkcją należy wykonać próbę, czas realizacji wydłuża się o 4 dni robocze.

 

Czy można przyspieszyć realizację zamówienia za dodatkową opłatą?

W SCALA każdy Klient jest ważny, dlatego nie stosujemy takiej praktyki. Zawsze jednak staramy się być elastyczni i w miarę naszych możliwości pomagamy Klientom w wywiązaniu się z najbardziej napiętych terminów.

 

Co jest potrzebne do przygotowania wyceny?

Abyśmy mogli przygotować ofertę potrzebne są dane adresowe (wraz z numerem telefonu) firmy lub osoby prywatnej, dla której oferta ma być przygotowana oraz informacje dotyczące grafiki i wymiarów projektu (w przypadku wszywek dodatkowo informacja o sposobie konfekcji).

 

Jakie są warunki zamówienia i płatności?

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową. Zlecenia produkcyjne realizujemy po wcześniejszej przedpłacie.

 

W jakim pliku powinien być dostarczony projekt?

Plik powinien być w wersji wektorowej, COREL DRAW max.14 (.cdr). Dopuszczalne są również formaty .ai, .eps, .pdf, .cmx, .dfx, .wmf.

 

Czy można zrezygnować z wykonania próby?

Próba to proces przygotowania plików graficznych w programie tkackim/drukarskim, w efekcie którego otrzymujemy pierwowzór, dlatego pominięcie tego etapu jest niemożliwe. Wykonanie próby dodatkowo daje możliwość zobaczenia efektu końcowego i ewentualnego naniesienia poprawek przed finalną produkcją.

 

Jakie są minimalne ilości zamówienia?

Ilość minimalna zamówienia jest uzależniona od rodzaju elementu znakowania, a najniższe minima zaczynają się już od 500 sztuk. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanemu zapotrzebowaniu naszych Klientów, realizujemy zamówienia nietypowe.