Znakowanie produktów tekstylnych i odzieżowych może przybierać różnorodne formy. Począwszy od tradycyjnych wszywek żakardowych, metek pielęgnacyjnych czy etykiet kartonowych, poprzez różnorodne naszywki tkane lub gumowane, taśmy z indywidualnym nadrukiem, aż po tak specyficzne wyroby jak gumy z nadrukiem. To, co w brandingu produktów liczy się najbardziej, to pomysł, perfekcyjne wykonanie i niebanalny projekt. Kiedy chcesz się wyróżniać, musisz próbować wyjść poza schemat, zaskakiwać i sam kreować trendy.

Gumy z logo Twojej firmy

Jednym ze wspomnianych produktów znakujących wyroby są gumy z nadrukiem sublimacyjnym. Gumy, jakie być może już używasz do produkcji różnego rodzaju odzieży czy bielizny, jednak prócz funkcjonalności, nie niosły ze sobą żadnego przekazu. Powinieneś jednak wiedzieć, że guma to doskonały nośnik reklamy, ale nie tylko. Atrakcyjny print może stać się elementem designu, który wyróżni Twój produkt spośród wielu innych.

Gumy z nadrukiem – branding i design w jednym

Guma z nadrukiem może mieć wiele zastosowań. Umieszczając na niej swoje logo, wspierasz budowanie wizerunku swojej marki. Poprawiasz jej rozpoznawalność i ułatwiasz swoim Klientom odnalezienie produktów właśnie Twojej firmy. Jednak to nie wszystko. Ciekawy nadruk, może stać się bowiem nieodłącznym elementem designu danego produktu. Prosty wyrób, dzięki niej nabierze indywidualnego charakteru.

Gumy z nadrukiem sublimacyjnym trendem w Twojej branży

Od jakiegoś czasu możemy zauważyć że ozdobne taśmy oraz gumy stały się popularnym trendem w znakowaniu produktów. Dotyczy to wielu branż, jednak najczęściej rozwiązanie to stosowane jest w takich produktach jak:

  • Legginsy
  • Spodnie dresowe
  • Biustonosze sportowe
  • Bielizna
  • Torby sportowe

Lampasy w spodniach czy getrach z logo firmy, podobnie jak designerskie ramiączka w sportowym topie, lub guma w pasie spodenek lub legginsów skutecznie promują markę, osadzając się w świadomości obecnych i potencjalnych Klientów.

Guma dopasowana do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziecie gumy poliestrowe o szerokościach:

  • 30 mm
  • 35 mm
  • 40 mm
  • 45 mm

Gumy zadrukowujemy metodą sublimacji jedno lub dwustronnie.

Na życzenie klienta wykonujemy dwustronny nadruk pozycjonowany, gwarantujący perfekcyjne położenie logotypów/wzoru na awersie i rewersie gumy.